Triki na szpilki

https://modaservis.pl/biala-sukienka-z-guzikami,tag.html https://www.sukienkimm.pl/sukienki-niebieskie/

Szpilki to niewątpliwie najbardziej kobieca odmiana obuwia. Sprawiają, że stopa wygląda bardzo zgrabnie, a cała sylwetka wydaje się smuklejsza. Jest to atut z którego kobiety mogą się cieszyć całym dniem, pod warunkiem, że w takich szpilkach tyle wytrzymają.

Każda pani, która choć raz miała okazję przechadzać się w szpilkach po mieście wie, że po wróceniu do domu marzy tylko o tym, aby zrzucić je ze stóp. Istnieje jednak kilka trików, które pozwolą na noszenie ich przez kilka godzin, a ból będzie mniejszy lub całkiem zniwelowany! Oto one:

 • Po pierwsze należy pamiętać, że szpilki to rodzaj obuwia, który musi być jak żaden inny odpowiednio dopasowany. Rozmiar, szerokość – to wszystko ma znaczenie.

  www.3--3.org

  Nie każdy model będzie dobry dla każdego rodzaju stopy i należy się z tym liczyć. Nawet najpiękniejsze produkty zdadzą się na nic, jeśli ich założenie będzie wiązać się z poczuciem bólu i braku komfortu;

 • Pot bardzo negatywnie wpływa na komfort użytkowania butów. Nie tylko przez nieprzyjemny zapach, ale głównie przez to, że zaczynają się one zsuwać ze stopy, co powoduje obtarcia.

  Przed wyjściem z domu warto popryskać stopy dezodorantem lub specjalnym preparatem, przeznaczonym właśnie takim zamiarom;

 • W szpilkach kobiety szczególnie bardziej narażone są na wszelakie kontuzje. Oczywiście rozwiązanie jest proste – śliskie podeszwy, które nie współpracują z podłożem. Do tego obcas, szpilka, czy koturn – i zwichnięcie nogi wisi już w powietrzu.

  Idealnym sposobem będzie starcie wierzchniej warstwy podbicia papierem ściernym;

 • Jeśli szpilki obcierają – często sięga się po plastry, naklejane kolejno na palce, czy pięty. W efekcie, kiedy takie wystają – wyglądają dość nieestetycznie. Alternatywą będzie przyklejenie plastra wewnątrz buta.

  Nie będzie go widać, a funkcja zostanie równie dobrze spelniona.

.