Najdłuższe paznokcie na świecie

klinika stomatologiczna poznań leczenie uzależnień lublin

Lubimy je krótkie lub tylko trochę za długie. Z reguły pozbywamy się ich w stresie podczas gdy podpadają jako pierwsze „pod rękę”. Czy wszyscy wiedzą już o czym mowa? Rzecz jasna chodzi o paznokcie, ale ujętych nie w normalny sposób.

Jak wyglądałoby nasze życie, gdybyśmy tak gorliwie nie pozbywali się tej zbędnej płytki. Właścicielką najdłuższych paznokci na świecie stała się decyzją komisji przyznającej tytuł rekordzisty Guinessa Christine Walton. Ta kobieta na co dzień jest gwiazdą estrady i mieszkanką Las Vegas.

Podobno nie obcinała paznokci od 1990 roku i twierdzi, że posiadanie paznokci, z których długość razem to ponad pół metra nie są żadnym wyzwaniem. Nie musi się wysilać, by sprostać wymaganiom codzienności, a jedyny problem pojawia się w przypadku przymierzania ubrań. Christine Walton podobno nie zaczęła zapuszczać paznokci, by stać się sławna przez posiadanie tak egzotycznego hobby.

Tłumaczy, że tak naprawdę nie miała zamiaru zapuszczać ich, ale w pewnym momencie była tak zaangażowana w pracę nad domem, że nie miała czasu, by się nimi zająć. Gdy je spostrzegła, miały prawie 25 cm.